Goma 215-40-17

Shitet nga: Leutrim 19 Gsh 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres 215/40/17 jan fort te rujtne te katertat jan te veres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim