Goma 215-45-16 michelin

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres michelin 215-45-16 te veres the te rujtne. Kemi dhe nunra te ndryshem te gomave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim