Goma 215-45-17

Shitet nga: Leutrim 14 Gsh 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 215-45-17 te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim