Goma 215-55-16

Shitet nga: Leutrim 09 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma oer dimer dhe ver 215-55-16 jan te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim