Goma 215-55-16 M+S

Shitet nga: Leutrim 24 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma per dimer jan m+s jan te rujtne oer dyjat qmimi 35 me montim.. gjendemi perball viva fresh store ne shypkofc te mitrovices .magjistrale prishtin mitrovic. -vıber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim