Goma 215-55-16 M+S

Shitet nga: Leutrim 10 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma shum trujtne 215-55-16 per dimer dhe ver .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim