Goma 215 55 17

Shitet nga: adem 16 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gumat 215 55 17 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim