Goma 215-75-15 per gjip

Shitet nga: Leutrim 29 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma per dimer shum te mira 215-75-15 per xhip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim