Goma 225-40-18

Shitet nga: Leutrim 30 Mar 04:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 225-40-18 jan teper te rujtne siq shihen dhe ne foto..gjındemı perball vıva freshıt -shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim