Goma 225-40-19 te veres

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy gona te veres 225-40-19 firma continental
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim