Goma 225-45-17 per dimer

Shitet nga: Leutrim 08 Sht 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 225-45-17 per dimer jan teper te rujtne siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim