Goma 235-45-17

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te veres 235-45-17 continental
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim