Goma 235-50-18

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 235-50-18 te veres dhe shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim