Goma 235-55-17 M+S

Shitet nga: Leutrim 17 Jan 04:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 235-55-17 te katertat vetem 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim