Goma 235-55-17

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 235-55-17. Jan tr rujtne.qmimi per tgjitha 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim