Goma 245-45-18 te veres.viber,whatsap

Shitet nga: Adem 04 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 245-45-18 te veres dhe 4 te tjera 255-45-18 po ashtu te veres. Te tetat jan ni shar dhe nje firm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim