Goma 245-45-18

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 245-45-18 te veres dhe te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim