Goma 245 65 17

Shitet nga: adem 11 Dhj 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma 245 65 17 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim