Goma 255/40/19

Shitet nga: xxx 13 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan prej gjermonis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim