Goma 255-45-18

Shitet nga: Leutrim 05 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 255-45-18 kater copa te njojta firma kontinental dhe jan te rujtne kemi dhe numra te tjer 18-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim