Goma 255-45-18 continental

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 255-45-18 kemi dhe numra te tjer si 245-45-18 , 235-50-18 , 235-40-18. 225-40-18 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim