Goma 255/50-19

Shitet nga: toni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te rujtura mir nuk jon t reja
numri viber,whatsapp +38649864160 nuk dridhin as nuk gjujn me garanci i jepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim