Goma 255/50-19 per xhipa

Shitet nga: toni 24 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te rujtura mir nuk jon t reja
numri viber,whatsapp +38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim