Goma 255-50-20

Shitet nga: Leutrim 21 Tet 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 255-50-20 vetem 75 euro 4 copa,profil veror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim