Goma 265/70-17 profil i nalt LT

Shitet nga: toni 10 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te mira 2 copat e
njejta firma HANKOOK 265/70-17 per gjipa profil LT viber +38649864160 whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim