Goma 275-40-20 te veres . Super qmim

Shitet nga: Leutrim 07 Gsh 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 275-40-20 dy jan pirelli dhe dy continental te katertat 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim