Goma 275-40-20

Shitet nga: Leutrim 19 Gsh 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 275-40-20 te veres dy jan pireli dhe dy jan continental. 100 euro per te 4-tat. Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim