Goma 295-35-20 mMichelin e veres

Shitet nga: leutrim 01 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 295-35-20 e veres Dhe shum e miR firma michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim