Goma CONTINENTAL

Shitet nga: Artin 14 Jan 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma pothuajse te reja CONTINENTAL 255/55/R18 per BMW X5/X6 AUDI Q7 VW TOUAREG MERCEDES ML VOLVO XC90 BMW seria 7 Audi A8 etj Gomat jane vetem per Vere Qmimi fiks 150 euro 044565440 049565440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim