Goma MICHELIN 17.5--75--235

Shitet nga: ekrem 08 Shk 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma MICHELLIN 17,5---235---75 jan te ardhura nga Jasht jan te mira jan mbetur veq edhe 3 copa per at arsyje i jap me qmim shum te volitshem ka 40 euro copen ju mirpresum shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim