Goma Pirelli 225/45 R17

Shitet nga: Goma Pirelli 17 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Pirelli 225/45 R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim