Goma R13 & R14

Shitet nga: Besim 25 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shtinen kto guma R13&R14 ne gjendje shum te mir dhe te ruajtura 14 jan pothuajse te reja shifen edhe ne foto flm per mikuptim
1 esht 13 me bandash 1 esht 14 me bandash por ka edhe pa bandasha gomat jan vetum qato qajon ne foto
Per mashum info tel:044396419 049509632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim