Goma bandasha fellga kuka etj

Shitet nga: Arben 04 Krr 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi:
Goma
Bandasha folf 2-3-4-5-6 pasa audi reno citroen pezho opel me 4 vrime opel me 5 vrima e shum e shum tjera
Fellga
Goma rezerv
Kuka
Dhe shum paisje tjera te veturave etj.
Ju mirpresim
049208933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim