Goma bandasha pjes per vetura

Shitet nga: Goma 02 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kemi goma edhe t veres edhe tdimrit tgjitha llojet
Kemi bandasha per mercedes c.clas e.clas golf 4 golf 5 golf 6 audi a4 bmw opel touran etj etj
Kemi kuka terheqse te shum llojeve Kerreve
Kemi goma trezervave t holla shum lloje t kerreve
Tel: 049539541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim