Goma dhe Fellne 17"

Shitet nga: Man 15 Sht 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat M/S bashk me fellnet 17" ,gomat dhe fellnet jan ne gjendje te rregullt. Qmimi me marrveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim