Goma dhe bandash shiten urgjent

Shitet nga: arbeni 19 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te dimrit 18qmimi i volitshum ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim