Goma dhe bandash15 te dimrit

Shitet nga: arben 15 Jan 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 15 195/65 me bandash viti i prodhimit te gomave esht 2015 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim