Goma dimeri

Shitet nga: Fadil 18 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat janë me thuma dimeri siq shihen edhe në foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim