Goma dimri 16

Shitet nga: arton 11 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2goma te dimrit jan vetem 3jav te perdorta jan shum te mira arsyja pse po i hjeku osht se kam pas tjeter kerr e mkan mbet mirpo jan shum te mira ..$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim