Goma dimri 205/60/16 per opel astra J

Shitet nga: goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dimri me bandash 8 copa shum te mira edhe jan vetem per opel astra J viti 2010 e nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim