Goma dimri 245/45/R18 (dunlop,m+s)

Shitet nga: drin 24 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri te markes dunlop, m+s , 245/45/R18.

Gomat nuk kan as nje defekt.

Kan met se e kom shit kerrin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim