Goma dimri dhe vere

Shitet nga: Goma 05 Dhj 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri 2 copa 205/55/16 te markes Barum. Cmimi 50 €. Shes 4 goma vere 205/55/16 me cmim 55 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim