Goma dimri

Shitet nga: arton 10 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri 195 55 16.te reja 1 jav jan perdor shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim