Goma me bandasha 175-65-14 W

Shitet nga: Leutrim 17 Sht 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 175-65-14 me bandasha komplet gomat jon michelin bandashat bojn per golf 1,2,3 seat,pasat pikapa opel,W. Gomat jan per dimer dhe ver .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim