Goma me fellne te hekurit 195/65/15

Shitet nga: Beki 11 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me fellne te hekurit dimenzioni 195/65/15
Gomat jane FULDA M+S

Gomat kane qene te vendosura ne Opel Astra 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim