Goma me fellne

Shitet nga: Adi 17 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me fellne M+S per Mercedes
C class posa ardhura nga germania
195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim