Goma me fellne

Shitet nga: Adi 21 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me fellne posa ardhura nga
Germania 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim