Goma me fellne

Shitet nga: Bujar 29 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16she per mercedes me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim