Goma me fellne

Shitet nga: Bujar 02 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gome me fellne 16she mercedes per ma shum info. ntel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim