Goma me shumic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IHG ALONI COMPANY - SHPK 14 Sht 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Goma me shumic dhe pakic te gjitha madhisive per Kamiona dhe Automjete me qmime te volitshem prej 20€ deri 200€ copen sapo te ardhura nga Gjermania
Ankad publike me 17.09. 2015 prej ores 10 :00 deri ne Oren 16:00
Tel 045877400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim